אודותינו

 
 
 
 
 
 
 
במבינוס הוא גן ילדים קסום ומיוחד, בעל שני סניפים, האחד בהרצליה, והשני בהוד השרון. בשני סניפי הגן רואים בכל ילד עולם ומלואו. הגנים מיועדים לילדים בני 3 חדשים עד 4 שנים – בחלוקה על פי קבוצות גיל ועל פי התפתחותו של כל ילד. הגן מנוהל על ידי צוות של גננת וסייעות, הנותנות את כל החום והאהבה לילדים, והופכות עבורם את השהות בגן לשעות של קסם, חדווה ולמידה. הצוות לומד את צרכיו של כל ילד, ודואג לספק לו ביטחון ולהקנות לו עצמאות וכלים רבים נוספים, החשובים להתפתחותו.
 

מה בגן?

 
בגן שלנו יש את כל מה שילדים אוהבים וצריכים: חצר גדולה ומושקעת עם מתקנים, דשא ודק להנאת הילדים, פינות יצירה ומשחק מגוונות, משחקייה, חדר פעילות, חדר מפגש ואוכל, חדר שינה עם מיטות תקניות בלבד והעיקר – המון חום ואהבה. בגן מותקנות מצלמות במעגל סגור, המאפשרות צפייה במתרחש בגן בגישה מאובטחת דרך האינטרנט ו/או דרך הסמארטפונים, וזאת על מנת שכל הורה יוכל לראות כיצד ילדו משתלב בגן ומתפתח. המצלמות גם מאפשרות להורה להיות שקט ובטוח שהילד נמצא בידיים טובות.

סדר היום בגן הינו קבוע אך מגוון, וכולל מפגשים עם הצוות, ארוחות כשרות ומזינות, שעות משחק, פעילות ויצירה וחוגים נפלאים, שתורמים רבות להתפתחות הילדים.
 

התחייבות הצוות:

 
הילד עומד במרכז הפעילות בגן, והוא הדבר החשוב ביותר. הצוות עושה הכול כדי להנעים את השהות של הילד בגן. כל אחד מהילדים נהנה מתשומת לב אישית, בהתאם לצרכים שלו. בעת שהותו של הילד בגן, הצוות ידאג להגן עליו מפני קור או חום, להאכילו בזמן, להשקותו, ולדאוג לכך שיהיה שמח ויגלה עניין בפעילות המתקיימת בגן. ההורים יקבלו מידע מקיף אודות כל מה שעבר על הילד במהלך שעות שהותו בגן. לכל ילד ניתנת הזדמנות שווה בכל תחום. הפעילות והיחס מותאמים לגיל הילדים. סביבת הגן הינה יפה, חמה, אוהבת, נקייה ומעשירה. גם ההורים זוכים לכבוד הראוי להם, תוך שהצוות נענה, במידת האפשר, לכל הציפיות והצרכים שלהם. ההורים מוזמנים לפנות לצוות המנוסה של הגן, ולקבל הדרכה בנוגע לקידומו והתפתחותו של הילד.
 

את הגן מלווה איילת עמית (
M.A.) – יועצת חינוכית לגיל הרך.
איילת תלווה את צוות הגן אחת לחודש, בשעות הפעילות, ותסייע במעקב השוטף אחר התפתחות הילדים, הדרכת הצוות ופתרון קשיים שעמם מתמודדות הגננות והסייעות.
בנוסף לכך, איילת מעבירה סדנאות להורים בשעות הערב.
 
 
 

סניפי הגן

 
לגן במבבינוס שני סניפים, האחד בהרצליה, והשני בהוד השרון.
 

סניף הרצליה – הגן ממוקם ברחוב הבנים 50, כאשר המבנה בגודל של 340 מ"ר, והוא מחולק לחמש קבוצות, בהתאם לגיל ולהתפתחות הילד.

 
 

סניף הוד השרון – נמצא ברחוב חנקין 30, בתוך מבנה בגודל של 140 מ"ר, חד קומתי, עם חצר של 200 מ"ר, שעוצבה על ידי חברת פעלטון, שהינה החברה הגדולה ביותר בארץ לציוד לגני ילדים.

 
 

במבינוס – גן שקוף
שני הסניפים מצוידים במערכת מצלמות במעגל סגור, המאפשרת צפייה ישירה בכל המתרחש בגן.

גן במבינוס הינו עסק מורשה, המספק ביטוח מלא לכל ילד, וחבר בארגון הגנים הפרטיים הארצי.